Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
28.11.2019

За розбійний напад на АЗС в Сєвєродонецьку засуджено двох місцевих мешканців до 9 років позбавлення волі

За матеріалами слідства, у квітні 2017 року  місцеві мешканці в пошуках легкої наживи проникли у нічний час доби до приміщення АЗС, що функціонувало в обмеженому режимі. Попередньо вони підготували знаряддя злочину – імітаційний пістолет.

На момент скоєння злочину у будівлі знаходилася жінка-касир, якій зловмисники стали погрожувати, у свою чергу, працівниця сприймала предмет в руці одного з чоловіків як вогнепальну зброю.

Вказані особи намагалися заволодіти грошовими коштами, що знаходилися в касовому апараті, але не змогли його відкрити з причин, які не залежали в їхньої волі. У подальшому нападники забрали у жінки мобільний телефон, що лежав на прилавку, та зникли з місця події. Вкраденим майном останні розпорядилися на власний розсуд.

На підстав зібраних доказів вказані особи обвинувачувалися у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 187 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із погрозою застування насильства, небезпечного для життя та  здоров’я, яка зазнала нападу, за попередньою змовою групою осіб).

Суд врахував позицію прокуратури та призначив по 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна кожному обвинуваченому.

Довідково: на даний час вирок не набрав законної сили, оскільки  триває строк на апеляційне оскарження (30 днів  з моменту проголошення вироку).

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 1862