03.12.2019

Прокуратура Луганської області направила до суду обвинувальний акт за фактом участі особи у так званій «народній міліції ЛНР»

Прокуратура Луганської області у порядку спеціального досудового розслідування направила до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно мешканця м. Первомайська Луганської області за ч. 1 ст. 258-3 (участь у діяльності терористичної організації) та ч. 2 ст. 110 (вчинення умисних дій, за попередньою змовою групою осіб, направлених на зміну меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України) КК України.

Оскільки зазначена особа переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності, у липні 2019 року їй заочно повідомлено про підозру, оголошено в розшук та на підставі ухвали слідчого судді розпочато спеціальне досудове розслідування.

За версією слідства, громадянин України на початку 2015 року вступив до «6-го окремого мотострілецького козачого полку ім. Платова народної міліції ЛНР» та обійняв посаду так званого «заступника командира взводу». У збройному підрозділі він брав активну участь у здійсненні збройного спротиву силам АТО/ООС в районі селищ Новотошківське та Троїцьке Попаснянського району Луганської області.

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 591