12.02.2020

Зловмисника засуджено до 9 років позбавлення волі за жорстоке побиття жінки, що призвело до її смерті

Прокурорами Троїцького відділу Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 41-річного мешканця Троїцького району, який заподіяв тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілої (ч. 2 ст.121 КК України).

У ході судового розгляду встановлено, що восени 2019 року чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час конфлікту на ґрунті ревнощів завдав співмешканці понад 20 ударів кулаками  в область обличчя та інші частини тіла. Від отриманих тяжких тілесних ушкоджень 36-річна потерпіла померла.

За матеріалами слідства, упродовж останніх двох років кривдник  жінки неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за спричинення  легких тілесних ушкоджень.

За принципової позиції прокуратури вироком Білокуракинського районного суду Луганської області обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочину та засуджено до 9 років позбавлення волі.

На даний час вирок не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів із дня проголошення вироку).

Примітка: максимальне покарання за вказаною статтею – 10 років позбавлення волі.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

(за матеріалами Троїцького відділу Старобільської місцевої прокуратури)

кількість переглядів: 403