30.03.2020

Повідомлено про підозру службовій особі Попаснянської РДА за фактом заволодіння бюджетними коштами на суму понад 220 тис. грн

За процесуального керівництва Попаснянського відділу Лисичанської місцевої прокуратури повідомлено  про підозру  головному бухгалтеру одного з відділів Попаснянської районної державної адміністрації Луганської області  у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем (ч. 2 ст. 191 КК України).

За даними слідства, службова особа, маючи право підпису на розпорядження коштами рахунку відділу РДА, з метою власного незаконного збагачення щомісячно формувала електронні зарплатні відомості, в яких умисно завищувала собі заробітну плату. Підозрювана затверджувала документи своїм особистим електронним підписом та відправляла до банку  для зарахування коштів.

За період з жовтня 2018 по грудень 2019 року головний бухгалтер обернула на свою користь понад 220 тис. грн та розпорядилася ними на власний розсуд, чим було завдано матеріальної шкоди Попаснянській РДА.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 191 КК України передбачає до 5 років обмеження або позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади  чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 713