22.05.2020

Прокурор Луганської області Олексій Ляшенко провів особистий прийом ув’язнених в Старобільському слідчому ізоляторі (ФОТО)

22 травня 2020 року прокурор Луганської області Олексій Ляшенко відвідав державну установу «Старобільський слідчий ізолятор» та провів особистий прийом громадян.

 

 

Під час прийому ув’язнені порушували питання щодо незгоди з кваліфікацією злочину, можливості прискорення розгляду кримінального провадження в суді та інші.

Усім особам надано ґрунтовні роз’яснення, у необхідних випадках – Олексій Ляшенко доручив структурним підрозділам регіональної прокуратури провести перевірки, про результати яких заявники будуть поінформовані у визначеному законодавством порядку.

За результатами візиту до слідчого ізолятора приділено особливу увагу питанням охорони здоров’я в умовах карантину, належного матеріально-побутового забезпечення відповідно до вимог чинного законодавства та міжнародних стандартів. Також прокурором області зауважено начальнику установи на необхідності вжиття вичерпних заходів, спрямованих на унеможливлення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед в’язнів та особового складу установи попереднього ув’язнення.

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 608