02.07.2020

Двох мешканців Луганської області судитимуть за спробу незаконно вивезти до РФ складову частину військового гвинтокрила МІ-24

Слідством встановлено, що у лютому 2020 року мешканці Білокуракинського району намагалися поза встановленими пунктами пропуску переправити до РФ товар подвійного використання – складову частину військового гвинтокрила МІ-24.

Злочинний намір не було доведено до кінця, оскільки протиправні дії вказаних осіб викриті співробітниками територіальних підрозділів Служби безпеки України та Державної прикордонної служби України.

Варто зазначити, що в умовах операції Об’єднаних сил торгівля товарами військового призначення та подвійного використання між Україною та Російською Федерацією заборонена. Складова частина військового гвинтокрила може використовуватися для ремонту бойової техніки країни-агресора та в подальшому застосовуватися проти Збройних Сил України.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими слідчого відділу 3 управління ГУ Служби безпеки в Донецькій та Луганській областях.

Довідково: санкція статті передбачає до 3 років позбавлення волі.


Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 1233