13.07.2020

Прокуратура повернула державі землю вартістю понад 1,5 млн грн в Станично-Луганському районі через неналежне її використання орендарем

Рішенням Господарського суду Луганської області задоволено позов Луганської місцевої прокуратури № 2 в інтересах держави про розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 21 га вартістю понад 1,5 млн грн у розпорядження держави.

Встановлено, що у 2012 році земельну ділянку із земель резервного фонду Вільхівської сільської ради Станично-Луганського району надано у строкове платне користування фермерському господарству. Однак, в порушення умов договору та вимог земельного законодавства з 2019 року орендована земля не використовується за цільовим призначенням: взагалі не обробляється, заростає бур’янами та чагарниками, що негативно впливає на родючість земель та можливість їх подальшого використання за призначенням.

Судом визнано встановлені місцевою прокуратурою порушення та зобов’язано фермерське господарство повернути земельну ділянку.

Прес-служба прокуратури Луганської області

(за матеріалами Луганської місцевої прокуратури №2)

кількість переглядів: 597