20.07.2020

До 10 років позбавлення волі загрожує чоловіку, який на ґрунті ревнощів намагався позбавити життя дружину

Старобільська місцева прокуратура Луганської області направила до суду обвинувальний акт стосовно місцевого мешканця за фактом закінченого замаху на умисне вбивство (ч. 2 ст. 15, ч.1 ст. 115 КК України).

За матеріалами слідства, у квітні 2020 року мешканець Старобільського району, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння та підозрюючи дружину в подружній зраді, прийшов з’ясувати стосунки до магазину за місцем роботи жінки. Під час конфлікту на ґрунті ревнощів обвинувачений притиснув потерпілу до стіни та, подолавши опір, спричинив їй 8 ударів ножем, чим заподіяв проникаюче поранення живота та різані рани руки.

Почувши як жінка кликала на допомогу, перехожі припинили протиправні дії нетверезого нападника.

Виходячи з обставин кримінального правопорушення, обвинувачений виконав усі дії, які вважав необхідними для умисного вбивства дружини, але злочин не було закінчено з причин, які не залежали від його волі.

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Довідково: за вчинене обвинуваченому загрожує до 10 років позбавлення волі.


Прес-служба прокуратури Луганської області

(за матеріалами Старобільської місцевої прокуратури)

кількість переглядів: 293