10.09.2020

Припинено незаконну діяльність з виробництва сурогатного алкоголю та продажу контрафактних цигарок

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактами незаконного придбання з метою збуту, зберігання з метою збуту, а також збут незаконно виготовлених підакцизних товарів, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого  ч. 1   ст. 204 КК України.

Слідством встановлено, що мешканець Біловодського району організував мережу виробництва та продажу сурогатного алкоголю та тютюнових виробів сумнівного походження без марок акцизного збору України встановленого зразка.  Під час обшуку у нього виявлено та вилучено 130 літрів сурогату та 440 пачок контрафактного тютюну. Нелегальну продукцію направлено для проведення експертизи.

Досудове розслідування триває, проводяться необхідні слідчі дії спрямовані на дослідження всіх обставин вчинення кримінального правопорушення та зібрання доказів.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 204 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85 000 до 170 000 гривень) з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Пресслужба прокуратури Луганської області

 

кількість переглядів: 297