11.09.2020

За продаж метамфетаміну – за грати: мешканця м. Попасна засуджено до реального позбавлення волі за виготовлення та збут психотропних речовин

За принципової позиції прокурорів Попаснянського  відділу Лисичанської місцевої прокуратури Лисичанським міським судом засуджено до 6 років 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна чоловіка за незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут психотропної речовини та незаконне придбання, зберігання прекурсорів з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин (ч. 2 ст. 307, ч. 2 ст. 311 КК України).

Прокурори під час судового розгляду довели, що 48-річний мешканець м. Попасна, який  раніше неодноразово судимий за вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, в травні 2020 року незаконно виготовив, зберігав та продавав психотропну речовину – метамфетамін. Крім того, за місцем свого мешкання незаконно зберігав з 2018 року та використовував для виготовлення психотропних речовин з метою продажу та для власного вживання соляну кислоту (прекурсор).

Довідково: на даний час вирок не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження - 30 днів з дня проголошення вироку.

 

Пресслужба Луганської обласної прокуратури

(за матеріалами Попаснянського відділу Лисичанської місцевої прокуратури)


кількість переглядів: 151