16.09.2020

На Луганщині виявлено схрон з військовими засобами ураження, залишений учасником «козачого полку імені Платова» (ФОТО)

Слідством встановлено, що засоби ураження належать місцевому мешканцю, який з 2014 року перебуває у розшуку за участь у незаконному збройному формуванні – «першому козачому полку імені Платова» та у подальшому – «службу» у так званій «народній міліції ЛНР». Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за вказаними фактами направлений до суду, обвинувачений перебуває у розшуку.

Під час санкціонованого обшуку правоохоронці виявили та вилучили 2 ручних протитанкових гранатомета, підствольний гранатомет, тротилові шашки загальною вагою 1,2  кг, 2 гранатометних постріли ВОГ, запал гранати УЗРГМ, 88 набоїв різного калібру, магазин до автомату Калашникова.

За даним  фактом здійснюється досудове розслідування за ч. 2 ст. 260, ч. 1 ст. 263  КК України (участь у  діяльності не передбаченого законом збройного формування, незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами).

Наразі встановлюються усі обставини злочину. Речові докази направлено для проведення судової експертизи.

Власник вказаного майна,  за інформацією слідства, на даний час продовжує «нести службу» на непідконтрольній території Луганської області.

Пресслужба Луганської обласної прокуратури

кількість переглядів: 797