28.09.2020

Правоохоронцями Луганщини викрито та припинено реалізацію фальсифікованого алкоголю на території двох областей (ФОТО)

За процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури викрито та припинено незаконну діяльність з виготовлення, транспортування та реалізації незаконно виготовлених алкогольних виробів. Даний факт задокументовано в рамках кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України.

За даними слідства, мешканець міста Слов’янська Донецької області у підпільному цеху організував виробництво фальсифікованих коньяку, спирту та горілки. Сировину для виготовлення сурогатного алкоголю він замовляв через Інтернет. У подальшому готову продукцію чоловік реалізовував у різні населені пункти Луганщини та Донеччини.

Правоохоронці викрили протиправну діяльність під час перевезення чергової партії нелегальної продукції до міста Кремінна.

У ході обшуків транспортного засобу та за місцем виготовлення алкогольних напоїв виявлено та вилучено майже 500 літрів фальсифікату, сировину - спирт та барвники-ароматизатори, пластикові ємності та обладнання.

На даний час вилучені алкогольні напої направлено для проведення експертизи, проводяться інші необхідні слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин вчинення злочину.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням Головного управління ДФС у Луганській області.


Пресслужба Луганської обласної прокуратури

кількість переглядів: 829