27.02.2019

Начальника підрозділу Луганського обласного центру з гідрометеорології підозрюють у заволодінні понад 60 тис. грн

За процесуального керівництва Старобільської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) КК України.

 

У ході слідства встановлено, що начальник  одного зі структурних підрозділів Луганською обласного центру з гідрометеорології упродовж 2016-2018 років вносив недостовірні відомості та підписував табелі обліку робочого часу стосовно підлеглого працівника, який в дійсності перебував за межами України.

На підставі вказаних документів підозрюваний незаконно отримав понад 60 тис. грн.

На теперішній час посадовій особі повідомлено про підозру у вчиненні злочинів за ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України.  Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення останнього від посади.

Досудове розслідування триває.

За вчинені кримінальні правопорушення чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 5 років з позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 797