12.03.2019

За втручання органів прокуратури Луганської області у розпорядження територіальної громади повернуто земельну ділянку вартістю майже 600 тис. грн

Органами прокуратури Луганської області постійно приділяється увага дотриманню вимог діючого законодавства суб’єктами господарювання у сфері земельних відносин.

Зокрема, встановлено, що між Новоайдарською селищною радою та суб’єктом господарювання у 2011 році укладено договір оренди земельної ділянки для будівництва та розміщення допоміжних будівель і споруд нежитлового об’єкту в межах смт Новоайдара.

Проте орендарем допущено суттєві порушення зазначеного договору, земельна ділянка за призначенням не використовувалась, орендна плата не сплачувалась.

Наведене стало підставою для звернення Сєвєродонецької місцевої прокуратури до суду.

Як результат, господарським судом Луганської області задоволено позов органів прокуратури Луганської області та зобов’язано суб’єкта господарювання повернути у розпорядження територіальної громади Новоайдарського району земельну ділянку вартістю майже 600 тис. грн.

Завдяки вжитим заходам представницького характеру органами прокуратури області територіальна громада зможе більш ефективно використовувати вказану земельну ділянку з метою наповнення місцевого бюджету.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 693