14.03.2019

Правоохоронці виявили та перекрили канал збуту контрафактних цигарок в Луганській області

Прокуратурою Луганської області спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби у Луганській області виявлено незаконну діяльність, пов’язану із зберіганням та продажем контрафактних тютюнових виробів.

 

За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів) та ч.1 ст. 199 (виготовлення, зберігання з  метою використання при продажу товарів, збуту, а також збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку) КК України.

За результатами проведених обшуків складського та офісного приміщень на території Луганської  області було вилучено понад 27000 пачок цигарок з марками акцизного податку з ознаками підробки. Вартість вказаної партії тютюнових виробів – близько півмільйона гривень.

На даний час досудове розслідування триває. Встановлюються всі обставини скоєння кримінального правопорушення, а також особи, причетні до вчинення  злочину.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється прокуратурою Луганської області.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

 

Фото: Управління оперативного забезпечення

на окремих територіях зон АТО Головного управління

ДФС у Луганській області

кількість переглядів: 164