09.07.2019

Чотирьох молодиків посадили за ґрати за низку вуличних розбоїв та пограбування у Сєвєродонецьку

Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно чотирьох мешканців м. Сєвєродонецька  та доведено їхню вину у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 186  (відкрите викрадення  чужого майна (грабіж), вчинений за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого) та ч. 2 ст. 187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з насильством, небезпечним для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчинений за попередньою змовою групою осіб) КК України.

У судовому засіданні встановлено, що упродовж січня 2016  року четверо молодиків – місцевих мешканців, попередньо вступивши в злочинну змову,  з корисливих мотивів вчинили у  м. Сєвєродонецьку низку розбійних нападів та грабіж. При реалізації злочинів зловмисники нападали на людей на вулиці, переважно у вечірній час доби,  завдавали жертвам тілесні ушкодження та відбирали наявне у них майно: мобільні телефони та грошові кошти. У подальшому вказані особи розпоряджалися викраденим майном на власний розсуд, зокрема реалізовували мобільні телефони у ломбардах.

Надані прокурором докази вчинення злочинів Сєвєродонецьким міським судом Луганської області визнано достатніми для ухвалення обвинувального вироку, яким трьох зловмисників засуджено до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна, ще одного – до 6 років і 6 місяців з конфіскацією майна.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

 

кількість переглядів: 98