19.07.2019

За належного процесуального керівництва Лисичанської місцевої прокуратури розкрито викрадення та вбивство людини

На території міста Лисичанська 16.07.2019 було знайдено труп місцевого мешканця з чисельними тілесними ушкодженнями, який напередодні зник безвісти.

Завдяки спільним заходам правоохоронців, дії яких координувалися Лисичанською місцевою прокуратурою, встановлено обставини зникнення та загибелі чоловіка, а також осіб, причетних до скоєння злочину.

За вказаним фактом розпочато досудове розслідування за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 146 КК України (позбавлення волі та викрадання людини, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки)  п. п. 3, 12 ч. 2 ст. 115 КК України (умисне протиправне заподіянні смерті людині, вчиненому стосовно викраденої людини, за попередньою змовою групою осіб).

Проведеними першочерговими слідчими діями зібрано достатньо доказів для повідомлення зловмисникам про підозру  за вказаними статтями.

На даний час підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою  на строк 60 днів.

Довідково: санкція 3 ст. 146 КК України передбачає  покарання у вигляді позбавлення  волі на строк від 5 до 10 років; санкція п. п. 3, 12 ч. 2 ст. 115 КК України   від 10  до 15  років позбавлення волі або довічне позбавлення волі.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

(за матеріалами Лисичанської місцевої прокуратури)

кількість переглядів: 414