24.07.2019

Прокуратура довела в суді апеляційної інстанції провину Сєвєродонецького міського голови у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

За принципової позиції прокурора постановою Сєвєродонецького міського суду Луганської області визнано винним та притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП Сєвєродонецького міського голову.

Встановлено, що посадовець в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» видав розпорядження, яким зупинив дію рішення міської ради та повернув у власну компетенцію повноваження щодо призначення собі премій та матеріальної допомоги.

Як наслідок, на підставі своїх  розпоряджень у період з січня по вересень 2018 року здійснено виплату понад 155 тис. грн премії  та 21 тис. грн матеріальної допомоги.

У свою чергу, Сєвєродонецький міський голова не погодився з рішенням суду першої інстанції та подав апеляційну скаргу.

Під час судового розгляду у Луганському апеляційному суді прокуратура Луганської області відстояла свою  послідовну позицію та довела, що міський голова прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а також не повідомив про нього Національне агентство з питань запобігання корупції та міську раду.

Таким чином, за вчинені правопорушення посадовій особі доведеться сплатити штраф у розмірі 3400 гривень.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 735