29.07.2019

Мешканцю Сєвєродонецька, який бере участь у діяльності терористичної організації «ЛНР», заочно оголошено підозру

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом участі мешканця Сєвєродонецька у діяльності терористичної організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України) та вчинення ним дій, спрямованих на незаконну зміну меж території та державного кордону України, на порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 110 КК України).

Слідством встановлено, що поплічник терористів у листопаді 2014 року обійняв «посаду» кулеметника та по теперішній час бере участь у структурному підрозділі «Народної міліції «ЛНР» – так званому «6-му окремому мотострілецькому козачому полку ім. Матвєя Платова».

Зазначений "підрозділ" силового блоку терористичної організації «ЛНР» здіснював збройний опір силам та засобам ЗСУ, задіяним у проведенні Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в районі населених пунктів  Новотошківське та  Троїцьке Попаснянського району.

Вказаній особі заочно оголошено підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3  та ч. 2 ст. 110 КК України.

Оскільки бойовик переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності на тимчасово окупованій території Луганської області, його оголошено у розшук.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої, санкція ч. 2 ст. 110 КК України  – від 5 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 400