30.07.2019

До 5 років позбавлення волі засуджено раніше судимого мешканця Кремінського району за незаконне носіння, зберігання, придбання та збут боєприпасів

Кремінським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно мешканця Кремінського району за фактом незаконного придбання, носіння, зберігання та збуту бойових припасів ( ч. 1 ст. 263 КК України).

 

Досудовим розслідуванням встановлено, що раніше судимий чоловік придбав дві ручні осколкові гранати Ф-1, ручні осколкові гранати РГН, РГД-5, РПГ-26, три запали типу УЗРГМ та УДЗ, а також 103 набої калібру 5,45 мм. Вказані бойові припаси останній незаконно зберігав у заздалегідь визначеному приміщенні та за місцем свого мешкання.

Упродовж травня-червня 2019 року зловмисник збув частину вказаних бойових припасів та отримав за це грошові кошти.

Під час проведення невідкладних слідчих дій вказані бойові припаси вилучено, а до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Вироком Кремінського районного суду Луганської області громадянина  визнано винним у вчиненні злочину та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури Луганської області

 

кількість переглядів: 434