21.08.2019

Зловмисник отримав шосту судимість та 5 років ув’язнення за скоєння злочинів на території Новопсковського району

Новопсковським відділом Старобільської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні та доведено провину мешканця смт Борівське м. Сєвєродонецька у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 186 КК України  (відкрите викрадення чужого майна (грабіж), вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб) та ч. 2 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб).

Досудовим розслідуванням встановлено, що раніше неодноразово судимий 33-річний чоловік за попередньою змовою зі своїм односельцем, стосовно якого на сьогодні ухвалено вирок суду, у жовтні 2018 року шахрайським способом заволоділи грошима та товаром у двох магазинах смт Новопскова.

Зловмисники «придбали»  харчові продукти та інші товари за фальшиві гроші, що були візуально схожі на банкноту Нацбанку України номіналом 200 грн. Продавці обох торгівельних точок, не помітивши підроблення купюр, віддали чоловікам придбані товари та решту.

З викраденим майном  та грошима останні зникли з місця події, та того ж дня їх затримали правоохоронці.

Свою провину у вчиненні злочину обвинувачений визнавати відмовився.

За принципової позиції прокурора вказану особу Новопсковським  районним судом Луганської області визнано винною у вчиненні злочинів та засуджено до 5 років позбавлення волі.  Це вже шоста судимість чоловіка.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

(за матеріалами Новопсковського відділу

Старобільської місцевої прокуратури)

кількість переглядів: 332