21.08.2019

За втручання прокуратури Луганщини у розпорядження територіальної громади зобов’язано повернути земельну ділянку вартістю майже 3 млн грн

Органи прокуратури Луганської області продовжують вживати заходи представницького характеру щодо захисту державних інтересів у сфері земельних відносин.
Встановлено, що між комунальним підприємством та суб’єктом господарювання укладено договір про комерційне співробітництво, який не відповідає вимогам земельного законодавства.

Зокрема, комунальне підприємство, в порушення вимог чинного законодавства, зазначеним правочином фактично надало в оренду земельну ділянку, що призвело до ненадходження до місцевого бюджету плати за використання землею.

Виявлені порушення стали підставою для звернення органів прокуратури області до суду з позовною заявою про визнання недійсним договору про комерційне співробітництво та зобов’язання повернути земельну ділянку у комунальну власність.

За результатами розгляду справи рішенням Господарського суду Луганської області позов місцевої прокуратури задоволено та зобов’язано суб’єкта господарювання повернути у розпорядження територіальної громади земельну ділянку площею близько 1 га  вартістю майже 3 млн грн.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 402