31.10.2019

За втручання прокуратури скасовано незаконне рішення суду щодо визнання права власності на нерухоме майно

Луганський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокуратури Луганської області щодо незаконного визнання за громадянином права власності  на нерухоме майно загальною площею понад 1,7 тис. кв. метрів.


Даний факт встановлено прокуратурою під час опрацювання Єдиного державного реєстру судових рішень. Зокрема, за результатом звернення до Новоайдарського районного суду Луганської області особа визнала за собою право власності на об’єкти,  які вона орендувала  у  підприємства.

Фактично вказане майно належало суб’єкту господарювання, що перебувало на стадії банкрутства. За таких обставин рішення суду першої інстанції позбавило можливості реалізовувати об’єкти нерухомості для погашення заборгованості, у тому числі перед державою.

Крім того,  апеляційна скарга була мотивована порушенням правил підсудності, оскільки зазначений спір підлягав вирішенню виключно господарським судом.

За результатами розгляду справи рішення суду першої інстанції скасовано.  Майно підлягає поверненню у власність підприємства для подальшої реалізації.

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 537