31.10.2019

Прокурори діляться практичним досвідом зі студентами правових вишів (ФОТО)

30 жовтня 2019 року прокурор відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення прокуратури Луганської області Ярослав Горбатенко провів лекцію для курсантів 3 курсу Луганського державного унiверситету внутрiшнiх справ імені Е.О. Дідоренка на тему «Негласні слідчі (розшукові) дії».

 

Під час зустрічі зі слухачами розглянуто практичні аспекти та проблемні питання застосування у кримінальному провадженні інституту негласних слідчих (розшукових) дій та механізми забезпечення неухильного додержання прав людини при їх проведенні.

Окрему увагу прокурор приділив останнім змінам до Кримінального процесуального кодексу України та висновкам Верховного суду, що стосуються теми заняття. Також курсантам роз’яснено, яким чином процесуально оформлюються результати проведення НСРД, а також процедуру використання таких матеріалів в кількох кримінальних провадженнях одночасно.

За результатами заняття курсанти отримали практичні навички, які можуть бути ними використані в подальшій професійній діяльності.

Просвітницька та правоосвітня діяльність здійснюється працівниками прокуратури Луганської області в межах підтримання комунікації між відомствами започаткованої Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти і науки України на підставі спільного наказу від 13.10.2017 № 289/1375 «Про співпрацю та комунікацію між відомствами».

Прес-служба прокуратури Луганської області

 

кількість переглядів: 539