04.12.2019

Прокуратура відстояла свою позицію в апеляційній інстанції щодо притягнення до адмінвідповідальності колишнього працівника Луганської ОДА

Прокуратурою Луганської області забезпечено участь прокурора у розгляді Сєверодонецьким міським судом Луганської області трьох протоколів про адміністративні правопорушення за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (неповідомлення про суттєві зміни у майновому стані) стосовно колишнього працівника управління капітального будівництва Луганської обласної державної адміністрації.


Встановлено, що зазначена особа придбала три транспортні засоби вартістю 230 тис. грн, 400 тис. грн та 414 тис. грн та письмово не повідомила Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни у майновому стані, чим було порушено вимоги ч. 2 ст.  52 Закону України «Про запобігання корупції».

Завдяки принциповій позиції прокурора міський суд визнав винним та притягнув суб’єкта декларування  до адміністративної відповідальності, з чим останній не погодився та подав на дане рішення апеляційну скаргу.

Апеляційний суд Луганської області підтримав послідовну позицію прокурора та залишив без змін рішення суду першої інстанції, а отже особі доведеться сплатити штраф у розмірі 3400 гривень.

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 328