05.12.2019

Прокуратура відстоює законне покарання обвинуваченій в корупційному злочині

Луганський апеляційний суд за апеляційною скаргою прокурора скасував вирок Сєвєродонецького міського суду Луганської області, яким особу засуджено до 2  років обмеження волі з іспитовим строком на 1 рік за вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція неправомірної вигоди службовій особі).

За матеріалами слідства, мешканка м. Сєвєродонецька у жовтні 2018 року запропонувала інспектору Управління патрульної поліції в Луганській області неправомірну вигоду в розмірі 500 грн за непритягнення її чоловіка до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Рішення суду прокуратура  Луганської області оскаржила, оскільки до особи, яка вчинила корупційний злочин, відповідно до Кримінального кодексу України не може бути застосовано умовне покарання.

З метою виправлення вказаної судової помилки апеляційну скаргу прокурора задоволено, вирок скасовано та призначено новий розгляд у суді першої інстанції.

Довідково: санкція ч. 1 ст. 369 КК України передбачає покарання у виді штрафу від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян,  обмеження волі  або позбавленні волі на строк від двох до чотирьох років.

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 321