24.12.2019

Викладачі Національної академії прокуратури України провели заняття з підвищення кваліфікації прокурорів (ФОТО)

23-24 грудня 2019 року Національна академія прокуратури України організувала виїзні заняття в рамках підвищення кваліфікації на базі прокуратури Луганської області. Навчання для прокурорів регіональної та місцевих прокуратур провели начальник відділу підвищення кваліфікації військових прокурорів Микола Туркот, викладачі відділу Ганна Ганова та Олександр Ізотов.

Програма занять включала в себе теоретичну та практичну частину: лекції, обговорення теми, тренінги. Лектори Національної академії прокуратури України висвітлили питання проведення огляду місця події, доказування у кримінальному провадженні, призначення та проведення окремих видів експертиз у кримінальних провадженнях,  участь прокурора у проведенні перехресного та одночасного допитів.

Викладачі Академії відповіли на запитання прокурорів, а також надали методичні матеріли для використання у прокурорській діяльності.

Наприкінці заходу заступник прокурора Луганської області Олексій Смирнов подякував працівникам Національної академії  прокуратури України та звернув увагу на необхідність постійного підвищення кваліфікації прокурорів.


Після занять учасникам були вручені Свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 464