26.12.2019

За незаконний обіг психотропних речовин у великих розмірах та наркотичних засобів 21-річна наркоторговиця постане перед судом

Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно 21-річної місцевої мешканки, яка обвинувачується у вчиненні злочину за ч. 3 ст. 307 КК України (незаконне придбання та зберігання з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин  в особливо великих розмірах, психотропних  речовин в особливо великих розмірах, а також особливо небезпечних  наркотичних засобів).

Досудовим розслідуванням встановлено, що вказана особа, діючи з прямим умислом, у жовтні 2019 року придбала через канал в месенджері «Телеграм» психотропні речовини й  наркотичні засоби та зберігала їх  з метою подальшого збуту. 

Під час обшуку за місцем проживання жінки виявлено та вилучено понад 100 грамів PVP, 20 грамів амфетаміну, близько 80 грамів канабісу.

Вина обвинуваченої повністю доведена зібраними в ході досудового розслідування доказами.

Нагадаємо, відповідно до  ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 307 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Луганської області

(за матеріалами Сєвєродонецької місцевої прокуратури) 

 

кількість переглядів: 203