27.01.2020

Прокуратура Луганської області у Верховному Суді відстояла покарання для розбещувача малолітньої дівчинки

Верховний Суд підтримав  позицію  прокуратури Луганської області та залишив без змін вирок Троїцького районного суду Луганської області і ухвалу Луганського апеляційного суду, якими мешканця Троїцького району визнано винним у вчиненні злочину за ч. 2 ст. 156 КК України (розбещення малолітньої дитини) та засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі.

Під час судового розгляду доведено вину 65-річного чоловіка у вчиненні розпусних дій у відношенні своєї 4-річної онуки у вересні 2015 року.

Засуджений не погодився з призначеним покаранням суду першої інстанції та подав апеляційну скаргу. У 2017 році апеляційний суд виправдав особу у зв’язку з вичерпанням можливості отримати достатні докази для доведення її винуватості.

Відстоюючи свою позицію, прокуратура Луганської області домоглася скасування незаконної ухвали апеляційного суду, повторного апеляційного розгляду та визнання чоловіка винним. У залі суду засудженого було взято під варту.

Захисник обвинуваченого знову оскаржив вказані судові рішення.

Після тривалих судових розглядів ухвалою Верховного Суду від 15 січня 2020 року касаційна скарга захисника залишена без задоволення, у справі поставлено крапку.


Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 634