30.03.2020

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно особи за фактом проведення псевдореферендуму 2014 року

За процесуального керівництва прокуратури Луганської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно мешканки Марківського району, яка у травні 2014 року забезпечила проведення «референдуму» щодо підтримки «Акту про державну самостійність ЛНР».

За даними слідства, яке здійснюється слідчими ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, вказана особа, ставши членом так званої «дільничної виборчої комісії», здійснювала облік осіб, видавала «бюлетені», слідкувала за процесом голосування на «виборчій дільниці», що розташовувалася на території смт Марківка Марківського району Луганської області.

Після завершення псевдореферендуму та підрахунку бюлетенів результати голосування на зазначеній дільниці було передано до «центральної виборчої комісії» для проголошення у подальшому самостійності «Луганської народної республіки».

Наразі обвинувальний акт за ч. 2 ст. 110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) направлено до Марківського районного суду Луганської області.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 110 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна або без такої.

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 916