21.04.2020

За вбивство на ґрунті ревнощів особу засуджено до 12 років позбавлення волі

Прокурори відділу нагляду за додержанням законів при розслідуванні злочинів проти життя прокуратури Луганської області підтримали публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно особи, яка, будучи раніше судимою за позбавлення життя людини, обвинувачувалася в повторному умисному вбивстві (п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України).

Слідством встановлено, що у квітні 2018 року 40-річна мешканка м. Рубіжне, яка нещодавно повернулася із місць позбавлення волі, де відбувала покарання  за умисне вбивство,  на ґрунті ревнощів позбавила життя знайому. Ввечері під час розпивання алкогольних напоїв у компанії жінка приревнувала свого чоловіка до потерпілої та завдала ножове поранення в область грудної клітки. Внаслідок проникаючого колото-різаного поранення та пошкодження життєво важливих органів остання померла у лікарні.

Стороною обвинувачення надано суду обґрунтовані докази, які беззаперечно підтверджують вину особи у інкримінованому злочині.

Вироком Рубіжанського міського суду Луганської області обвинувачену визнано винною у вчиненні умисного вбивства  та засуджено до  12 років позбавлення волі.

Довідково: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження (30 днів із дня проголошення вироку).

 

Прес-служба прокуратури Луганської області

кількість переглядів: 216