14.09.2020

Луганська обласна прокуратура розпочала роботу після реформи

З 11 вересня  2020 року розпочала роботу реорганізована Луганська  обласна прокуратура, яка замінила ліквідовану в межах реформи органів прокуратури Прокуратуру Луганської області.  В оновленій структурі працюватимуть прокурори регіональної прокуратури, які успішно пройшли оцінювання за критеріями професійної компетентності, етики та доброчесності.

«Нова обласна прокуратура працюватиме для суспільства і найвищою її оцінкою стане довіра людей.  Попереду у нас багато роботи, але спільними зусиллями, завдяки досвіду та відданості свої справі ми зможемо показати високі результати  роботи, – наголосив керівник Луганської обласної прокуратури  Микола Прибіга.

Нагадаємо, атестація прокурорів регіональних прокуратур – це другий етап реформи органів прокуратури. Аналогічний процес пройшли і прокурори Офісу Генерального прокурора. Він складався з тестів на знання законодавства і загальні здібності та співбесіди з кадровою комісією. Наприкінці вересня розпочнеться атестація прокурорів місцевих прокуратур.

Пресслужба Луганської обласної прокуратури

кількість переглядів: 218