02.10.2020

Представлено новопризначених керівників у трьох місцевих прокуратурах Луганської області (ФОТО)

        

Керівництво Луганської обласної прокуратури представило колективам  місцевих прокуратур Луганщини новопризначених керівників.

Наказом Генерального прокурора керівником Луганської місцевої прокуратури №2, що здійснює свою діяльність у Станично-Луганському районі, призначено Віктора Бутенка,  керівником Лисичанської місцевої прокуратури Олександра Онуфрієнка, керівником Старобільської місцевої прокуратури Олександра Опанасюка.

Очільник прокуратури Луганщини Микола Прибіга наголосив, що дуже цінує колектив – усіх, хто народився, виріс та працює в органах прокуратури Луганської  області. Він відзначив, що новопризначені керівники є професіоналами своєї справи, працювали на різних посадах прокурорської діяльності та мають великий досвід роботи.

«Певен, що ваша робота буде ефективною та результативною. Колектив працюватиме плідно та  відповідальністю ставитиметься  до своїх обов’язків, щоб забезпечити якісний результат у роботі для зміцнення законності та правопорядку на Луганщині», – зазначив Микола Прибіга.

Також керівник прокуратури Луганської області додав, що незабаром розпочнеться атестація прокурорів місцевих прокуратур – заключний етап реформи органів прокуратури. Він побажав прокурорам успіхів у підготовці та у проходженні атестації.

Віктор Борисович Бутенко народився у 1987 році у м.Луганську. Розпочав свою трудову діяльність в органах  прокуратури у 2009 році. Працював на різних посадах прокурорської діяльності. З грудня 2015 року та дотепер працював першим заступником Луганської місцевої прокуратури № 2.

 

 

 

 

 

 

Олександр Вікторович Онуфрієнко  народився  у 1980 році у м. Луганську. В органах прокуратури працює з 2002 року. Обіймав посаду заступника прокурора міста Брянки, очолював прокуратуру міста Рубіжне, з грудня 2015 року – перший заступник  керівника Сєвєродонецької місцевої прокуратури.

 

 

 

 

 

 

 

Олександр Петрович Опанасюк народився у 1978 році у м. Перевальську. Розпочав роботу в органах прокуратури у 2002  році. Працював на різних посадах прокурорської діяльності – від помічника прокурора до прокурора району. У 2017 році призначений заступником керівника Старобільської місцевої прокуратури, до цього часу працював першим заступником Старобільської місцевої прокуратури.

 

 

 

 

 

 

Пресслужба Луганської обласної прокуратури

кількість переглядів: 796